Firma


Serwis www.bagpack.pl należy do grupy reklamowej MULTIMA, która działa na rynku poligraficzo-reklamowym od 2002 roku.

Jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem toreb reklamowych w Polsce. W ciągu 15 lat działaności naszej firmy pracowaliśmy dla ponad 5000 firm, urzędów i instytucji z całej Polski.

Oferujemy torby papierowe (laminowane, ozdobne, ekologiczne), bawełniane, jutowe oraz wyroby z folii LDPE. Mamy bogate doświadczenie w produkcji najróżniejszych toreb pod indywidualne zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wśród konkurencyjnych firm wyróżnia nas posiadanie własnego, rozbudowanego parku maszyn. Nieprzerwany i długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu. Doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników stanowi gwarancję jakości i terminowości zamówienia.

Grupa MULTIMA jest firmą odpowiedzialną społecznie (CSR – ang. Corporate Social Responsibility, społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa). Swoje wsparcie angażujemy w obszary sportu, edukacji i biznesu, które uznajemy za kluczowe dla rozwoju społeczności lokalnej. Odpowiedzialność w biznesie to nie tylko spełnienie wszystkich wymogów formalnych i prawnych, ale także zwiększone inwestycje w zasoby ludzkie, w ochronę środowiska i przyjazne relacje z kooperującymi z nami partnerami. Dlatego wsparcie wielu inicjatyw traktujemy jako źródło twórczych i potrzebnych otoczeniu innowacji.

Zapraszamy do współpracy.